AktualityChystáme oslavy 20 let! Do Brodu se sjedou všichni absolventi

24. duben 2024

Chystáme oslavy 20 let! Do Brodu se sjedou všichni absolventi

Velkolepý homecoming. Tak to bude vypadat v Havlíčkově Brodě v sobotu 24. srpna. Přes 170 přednášek, téměř 800 účastníků, více než 500 hostů. To všechno jsme zažili od roku 2005, kdy se uskutečnil první ročník.

Na LŽŠ jsme potkali přátele, kteří to mají v hlavách nastavené stejně jako my! Pojďme se všichni z posledních 20 let potkat, poznat a trochu zavzpomínat. Víte, jaké to bylo tenkrát, když jste poprvé přijeli? Všechny nás zajímá, jak jste na tom dnes! Podívejte se na webové stránky akce zde.

Co vás kromě skvělé společnosti čeká?

Hvězdný networking. Ať děláte, co děláte, máte se čím pochlubit a všichni jsme ze stejného těsta. Těšit se můžete na skvělý program, fotky z 19 ročníků LŽŠ, tombolu, fotokoutek a hlavně na lidičky se stejnou krevní skupinou!

Skvělé jídlo a pití. Během večera si pochutnáte na skvělém jídle (v ceně vstupenky) a pití na baru (to bude na vás). My zajistíme program a hudbu.

Zní to parádně a chceš se zúčastnit?

Zaregistruj se. Přeci jenom jsme se nějaký ten pátek neviděli, takže nám prosím radši vyplň aktuální kontakt, ať víme, kam ti posílat další info. Registrační formulář najdeš zde.

Zaplať vstupenku. K pořádnému homecomingu rozhodně patří skvělé jídlo. Protože by to ale náš neziskový rozpočet neutáhl, prosíme o zakoupení vstupenky v hodnotě 500 Kč, která nám vše pomůže pokrýt.

Zapiš si to do diáře! Formulář vyplněný, vstupenka zaplacená? Tak to už nezbývá nic jiného, než si udělat pořádný vykřičník do kalendáře a začít odstřihávat metr. Těšíme se na setkání!

Program

Speed dating

Trochu ice breakingu na začátku? Pojďme se poznat! Můžete se zapojit do seznamovacích small talků, díky kterým se možná setkáte s někým, kdo vás inspiruje, nebo najdete nové přátele.

Panel absolventů

Monika Hanych, vedoucí analytického odboru, Ústavní soud České republiky, vedoucí české delegace ve Výboru Rady Evropy pro AI a lidská práva

Šárka Nevoralová, tisková mluvčí Komerční banky

Vladimír Zikmund, creative director v McCANN Prague

moderuje Anna Martincová, redaktorka České televize a lektorka LŽŠ

 

Zní to skvěle a chceš přijet?

Vyplň registraci a my s tebou budeme počítat.

 

Za pořadatele Milan Pilař, Monika Brothánková, Pavla Petrů, Eva Fruhwirtová a celý tým

Blog

Není to jen ledajaká letní škola, ale zážitek na celý život

Už odmalička jsem toužila psát a se slovy mi to docela šlo, proto jsem se rozhodla jet na LŽŠ, kde s…

Publikováno 24. 4. 2024

Celý článek