Ubytování a strava

Ubytování

Ubytování na ubytovně v Domově mládeže a ubytovně Kyjovská je ve trojlůžkových pokojích se sociálním zařízením a lednicí vždy pro dva pokoje společně za 180 Kč/noc. Na každém patře je jedna společná kuchyňka s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Není ale vybavena nádobím, pokud si budete chtít vařit čaj nebo kávu, bude dobré si vzít hrníček. Vzdálenost na snídaně je cca 15-20 minut chůze do Restaurace Na Ostrově.

Stravování

Pro účastníky LŽŠ je zajištěno hromadné stravování v Restauraci Na Ostrově. Cena za plnou penzi je 280 Kč. Objednání stravování i výběr jednotlivých jídel probíhá při příjezdu. Lze vyhovět i inividuálním požadavkům na dietní jídla.
Stravování je možné zajistit si i individuálně s ohledem na dodržení časového harmonogramu školy. Lze dojednat stravování v jídelně Hotelové školy a obchodní akademie Havlíčkův Brod v ceně oběd 73 Kč, večeře 57 Kč a snídaně 49 Kč. Jídelníček zde.

Co si vzít s sebou?

Zájemci si mohou přivézt techniku (fotoaparáty, notebooky, nahrávací zařízení,...), každá skupina bude mít techniku včetně počítačů k dispozici. Večerní besedy vyžadují zpravidla společenské oblečení!

Aktuality

Prague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

Pořadatelé mezinárodní interdisciplinární konference Prague Media Point, která se koná ve dnech 5.-7…

Publikováno 5. 9. 2019

Celá aktualita

Blog

LŽŠ: Návyková životní zkušenost

Ještě před odjezdem jsem jako správný novinář několik týdnů pročítala ohlasy účastníků, hledala jaké…

Publikováno 7. 9. 2019

Celý článek