Ubytování a strava

Ubytování

Ubytování pro účastníky LŽŠ je v Domově mládeže a ubytovně Kyjovská na třílůžkových pokojích za 180 Kč/noc. Dvojice pokojů vždy v jedné buňce, která je vybavená ledničkou, sprchou, toaletou a dvěma umývadly s tekoucí teplou a studenou vodou. Peřiny včetně povlečení jsou v ceně ubytování! Na pokojích je možné se připojit na internet pomocí kabelu i WIFI.

Stravování

Pro účastníky LŽŠ je zajištěno hromadné stravování v Restauraci Na Ostrově. Cena za plnou penzi je 280 Kč. Objednání stravování i výběr jednotlivých jídel probíhá při příjezdu. Lze vyhovět i inividuálním požadavkům na dietní jídla.
Stravování je možné zajistit si i individuálně s ohledem na dodržení časového harmonogramu školy. Lze dojednat stravování v jídelně Hotelové školy a obchodní akademie Havlíčkův Brod v ceně oběd 73 Kč, večeře 57 Kč a snídaně 49 Kč.

Upozornění - V Domově mládeže není možnost samostatného vaření, pouze na pokojích by měly být varné konvice. 

Co si vzít s sebou?

Zájemci si mohou přivézt techniku (fotoaparáty, notebooky, nahrávací zařízení,...), každá skupina bude mít techniku včetně počítačů k dispozici. Večerní besedy vyžadují zpravidla společenské oblečení!

Aktuality

Patnáctý ročník letní školy nabídne dvě debaty o historii

Po patnácté se ve druhé polovině srpna uskuteční v Havlíčkově Brodě Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského, letos ve znamení dvou devítkových debat. První se bude týkat Listopadu 1989, druhá napadení Polska ze strany Třetí říše a Sovětského svazu.

Publikováno 1. 3. 2019

Celá aktualita