Ubytování a strava

Ubytování

Ubytování pro účastníky LŽŠ je v Domově mládeže a ubytovně Kyjovská na třílůžkových pokojích za 180 Kč/noc. Dvojice pokojů vždy v jedné buňce, která je vybavená ledničkou, sprchou, toaletou a dvěma umývadly s tekoucí teplou a studenou vodou. Peřiny včetně povlečení jsou v ceně ubytování! Na pokojích je možné se připojit na internet pomocí kabelu i WIFI.

Stravování

Pro účastníky LŽŠ je zajištěno hromadné stravování v Restauraci Na Ostrově. Cena za plnou penzi je 280 Kč. Objednání stravování i výběr jednotlivých jídel probíhá při příjezdu. Lze vyhovět i inividuálním požadavkům na dietní jídla.
Stravování je možné zajistit si i individuálně s ohledem na dodržení časového harmonogramu školy. Lze dojednat stravování v jídelně Hotelové školy a obchodní akademie Havlíčkův Brod v ceně oběd 73 Kč, večeře 57 Kč a snídaně 49 Kč.

Upozornění - V Domově mládeže není možnost samostatného vaření, pouze na pokojích by měly být varné konvice. 

Co si vzít s sebou?

Zájemci si mohou přivézt techniku (fotoaparáty, notebooky, nahrávací zařízení,...), každá skupina bude mít techniku včetně počítačů k dispozici. Večerní besedy vyžadují zpravidla společenské oblečení!

Aktuality

Letní žurnalistická škola nabízí netradiční zkušenosti pro učitele a marketéry

Jubilejní patnáctý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského, který se uskuteční od…

Publikováno 3. 5. 2019

Celá aktualita

Blog

Tomáš Polanský: Skúsenosť, ktorú každému odporúčam

Minulý rok moje spolužiačky zdieľali na sociálnych sieťach ponuku zúčastniť sa na letnej žurnalistic…

Publikováno 19. 5. 2019

Celý článek