BlogVáclav Beránek: Život dělím na období před letní školou a po letní škole

1. srpen 2019 | LŽŠ | Tagy: Letní žurnalistická škola, LŽŠ, Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského, Václav Beránek

Nikdy mne život nepřestane udivovat, fascinovat. Jedno setkání může odstartovat Změnu. S troškou nadsázky a možná i úplně bez ní můžu říct, že svůj život dělím na období před letní školou a po letní škole.

Setkání s Milanem Pilařem bylo pro mne zlomové v několika směrech. Řekl mi o projektu letní školy a nabídl účast. Bez váhání jsem souhlasil. Neměl jsem ani tušení, že mne to „poznamená“ na celý život. Nejenže s Milanem nás pojí Přátelství, ale díky letní škole jsem potkal další úžasné lidi, kteří jsou součástí mého života stejně jako Milan.

Byl a jsem doslova u vytržení, co všechno s člověkem udělá pět dní. Pět dní s úžasnými lidmi, pět dní poznávání lidí nových. Pět dnů, které obohatí všechny přítomné a zanechají dojmy, nová Přátelství a zkušenosti. Zkušenosti, jenž se vyplatí vědět. Obohacení po všech stránkách. Pro shrnutí si vypůjčím větu mojí kamarádky Terky B. – „Jednou LŽŠÁK, navždy LŽŠÁK!“ Vzhůru na Letní žurnalistickou školu Karla Havlíčka Borovského -15. ročník, máme občanku!

Václav Beránek, několikanásobný absolvent Letní žurnalistické školy KHB

Aktuality

Letní škola se ohlédne nejen za Karlem Havlíčkem Borovským covidu navzdory

Sedmnáctý ročník letní školy, který se uskuteční ve druhé polovině srpna prezenčně, nebo v online va…

Publikováno 14. 4. 2021

Celá aktualita