AktualityCena Karla Velikého: LŽŠ opět hodnocena pozitivně

6. duben 2018

Cena Karla Velikého: LŽŠ opět hodnocena pozitivně

Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského se i letos přihlásila do národního kola soutěže Ceny Karla Velikého pro mladé Evropany. Stejně jako v předchozích ročnících si organizátoři tohoto prestižního projektu vyslechli pozitivní hodnocení odborné poroty.

"I když Váš projekt Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského nevyhrál, byl národní výběrovou komisí hodnocen velmi pozitivně," uvedla Natalie Šťastná z Informační kanceláře Evropského parlamentu v Praze.

Cena Karla Velikého každoročně hodnotí projekty, které podporují společný smysl pro vytváření evropské identity a integrace mezi mladými lidmi. Letošního ročníku se v České republice zúčastnilo 14 projektů, vítězem národního kola se stal projekt 85. Mezinárodní zasedání European Youth Parliament – Brno 2017.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek