AktualityLetní žurnalistická škola 2017 minulostí

20. srpen 2017

Letní žurnalistická škola 2017 minulostí

Na pět desítek mladých lidí z celé republiky, ale i Slovenska, Ukrajiny a Polska, se v uplynulém týdnu zúčastnilo třináctého ročníku Letní žurnalisticjé školy Karla Havlíčka Borovského.

Účastníci byli i letos rozděleni do šesti skupin, kde si pod vedením zkušených lektorů přiblížili práci v médiích. Odpoledne a večer byly na programu přednášky se zajímavými hosty, jejich záznamy najdete na serveru Vysilamezive.cz.

Veškeré výstupy, fotografie a další ohlasy z letošní LŽŠ najdete v nejbližších dnech na tomto webu nebo na Facebooku.

Těšíme se na vás na 14. ročníku Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského, která se uskuteční od 19. do 25. srpna 2018 v Havlíčkově Brodě.

PŘIHLÁŠKA ZDE

Hlavními partnery týdenní školy v Havlíčkově Brodě jsou: město Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina, Rakouské kulturní fórum v Praze, Velvyslanectví Rakouské republiky v Praze, Zastoupení Evropské komise v Praze, Knihovna Václava Havla, Polský institut v Praze, Slovenský institut v Praze a Velvyslanectví Spolkové republiky Německo, Americké centrum v Praze a Velvyslanectví USA v Praze, think tank Evropské hodnoty.

Záštitu nad akcí převzala Česká televize. Mediálními partnery akce jsou Česká tisková kancelář, Český rozhlas, Aktuálně.cz, Marketing & Media, NEWTON Media, agentura Dark Side, týdeník Týžden a portál Prohuman.sk.

Regionálními mediálními partnery jsou zpravodajské portály REGION (REGIONVYSOČINA.CZ, REGIONZÁPAD.CZ a REGIONPLZEŇ.CZ), Deník, Český rozhlas Vysočina, Jihlavské listy, televize HBin a portál Jihlavacity.cz.

Dalšími partnery akce jsou Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě, Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, a. s., společnost Amylon, a. s. a reklamní společnost Pross, s. r. o.

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek