AktualityLetní žurnalistická škola 2017 minulostí

20. srpen 2017

Letní žurnalistická škola 2017 minulostí

Na pět desítek mladých lidí z celé republiky, ale i Slovenska, Ukrajiny a Polska, se v uplynulém týdnu zúčastnilo třináctého ročníku Letní žurnalisticjé školy Karla Havlíčka Borovského.

Účastníci byli i letos rozděleni do šesti skupin, kde si pod vedením zkušených lektorů přiblížili práci v médiích. Odpoledne a večer byly na programu přednášky se zajímavými hosty, jejich záznamy najdete na serveru Vysilamezive.cz.

Veškeré výstupy, fotografie a další ohlasy z letošní LŽŠ najdete v nejbližších dnech na tomto webu nebo na Facebooku.

Těšíme se na vás na 14. ročníku Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského, která se uskuteční od 19. do 25. srpna 2018 v Havlíčkově Brodě.

PŘIHLÁŠKA ZDE

Hlavními partnery týdenní školy v Havlíčkově Brodě jsou: město Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina, Rakouské kulturní fórum v Praze, Velvyslanectví Rakouské republiky v Praze, Zastoupení Evropské komise v Praze, Knihovna Václava Havla, Polský institut v Praze, Slovenský institut v Praze a Velvyslanectví Spolkové republiky Německo, Americké centrum v Praze a Velvyslanectví USA v Praze, think tank Evropské hodnoty.

Záštitu nad akcí převzala Česká televize. Mediálními partnery akce jsou Česká tisková kancelář, Český rozhlas, Aktuálně.cz, Marketing & Media, NEWTON Media, agentura Dark Side, týdeník Týžden a portál Prohuman.sk.

Regionálními mediálními partnery jsou zpravodajské portály REGION (REGIONVYSOČINA.CZ, REGIONZÁPAD.CZ a REGIONPLZEŇ.CZ), Deník, Český rozhlas Vysočina, Jihlavské listy, televize HBin a portál Jihlavacity.cz.

Dalšími partnery akce jsou Krajská knihovna Vysočiny v Havlíčkově Brodě, Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, a. s., společnost Amylon, a. s. a reklamní společnost Pross, s. r. o.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek