AktualityLŽŠ 2018 končí, přípravy na 15. ročník začínají

26. srpen 2018

LŽŠ 2018 končí, přípravy na 15. ročník začínají

V sobotu 25. srpna skončil závěrečnou přehlídkou prací studentů čtrnáctý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského, kterého se účastnily na čtyři desítky mladých lidí ze tří zemí Evropy. Během týdne absolvovali mladí lidé od 16 do 26 let mnoho workshopů s odborníky na mediální oblast, debaty a přednášky se zajímavými osobnostmi nejen z České republiky, ale také Rakouska, Polska a Slovenska. Vytvářeli mediální výstupy, které se už v průběhu týdne objevovaly v partnerských médiích nejen na Vysočině. 

Ihned po skončení týdenního kempu začaly přípravy na příští, jubilejní patnáctou, letní školu,  především v oblasti programu. Podobně jako v letošním roce se chtějí organizátoři věnovat výročím spjatým s významnými mezníky v historii, například rokem 1939, 1969 či 1989.

Zájemci o letní školu mají už nyní možnost ovlivnit také podobu programu, pokud mají nějaké tipy na hosty nebo další vylepšení letní školy, mohou napsat na e-mail: centrumvysocina@centrum.cz.
Děkujeme všem studentům za účast, hostům za návštěvu a partnerům za podporu!

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek