AktualityLŽŠ opět zabodovala v Ceně Karla Velikého

22. březen 2015

LŽŠ opět zabodovala v Ceně Karla Velikého

Organizátoři Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského se i letos přihlásili do národního kola soutěže Ceny Karla Velikého pro mladé Evropany 2015.

Cena Karla Velikého každoročně hodnotí projekty, které podporují společný smysl pro vytváření evropské identity a integrace mezi mladými lidmi. Projekt Letní žurnalistické školy i letos odbornou porotu oslovil, ikdyž na nejvyšší příčku nedosáhl.

"I když Váš projekt nevyhrál, byl národní výběrovou komisí hodnocen velmi pozitivně a umístil se jako druhý nejlepší projekt. Vzhledem k tomu, že je Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského projektem periodickým, doufáme, že jeho letošní ročník přihlásíte do soutěže o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany v roce 2016," vzkázala Natalie Šťastná z Informační kanceláře Evropského parlamentu v Praze.

Blog

Léto bez LŽS si už ani neumím představit

Na začátek je asi dobré zmínit, že nejsem typický účastník LŽS. Orientuje se totiž primárně na stude…

Publikováno 2. 5. 2021

Celý článek