AktualityLŽŠ opět zabodovala v Ceně Karla Velikého

22. březen 2015

LŽŠ opět zabodovala v Ceně Karla Velikého

Organizátoři Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského se i letos přihlásili do národního kola soutěže Ceny Karla Velikého pro mladé Evropany 2015.

Cena Karla Velikého každoročně hodnotí projekty, které podporují společný smysl pro vytváření evropské identity a integrace mezi mladými lidmi. Projekt Letní žurnalistické školy i letos odbornou porotu oslovil, ikdyž na nejvyšší příčku nedosáhl.

"I když Váš projekt nevyhrál, byl národní výběrovou komisí hodnocen velmi pozitivně a umístil se jako druhý nejlepší projekt. Vzhledem k tomu, že je Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského projektem periodickým, doufáme, že jeho letošní ročník přihlásíte do soutěže o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany v roce 2016," vzkázala Natalie Šťastná z Informační kanceláře Evropského parlamentu v Praze.

Blog

Tomáš Polanský: Skúsenosť, ktorú každému odporúčam

Minulý rok moje spolužiačky zdieľali na sociálnych sieťach ponuku zúčastniť sa na letnej žurnalistic…

Publikováno 19. 5. 2019

Celý článek