AktualityLŽŠ opět zabodovala v Ceně Karla Velikého

22. březen 2015

LŽŠ opět zabodovala v Ceně Karla Velikého

Organizátoři Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského se i letos přihlásili do národního kola soutěže Ceny Karla Velikého pro mladé Evropany 2015.

Cena Karla Velikého každoročně hodnotí projekty, které podporují společný smysl pro vytváření evropské identity a integrace mezi mladými lidmi. Projekt Letní žurnalistické školy i letos odbornou porotu oslovil, ikdyž na nejvyšší příčku nedosáhl.

"I když Váš projekt nevyhrál, byl národní výběrovou komisí hodnocen velmi pozitivně a umístil se jako druhý nejlepší projekt. Vzhledem k tomu, že je Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského projektem periodickým, doufáme, že jeho letošní ročník přihlásíte do soutěže o Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany v roce 2016," vzkázala Natalie Šťastná z Informační kanceláře Evropského parlamentu v Praze.

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek