AktualityMediálna škola .týždňa startuje v říjnu

3. říjen 2022

Mediálna škola .týždňa startuje v říjnu

Slovenský týdeník Týždeň, partner letní žurnalistické školy, pořádá od úterý 11. října další ročník Mediálnej školy .týždňa. Škola je určená pro všechny, kteří mají chuť se zúčastnit bez ohledu na dosažené vzdělání nebo směr.

Zájemci mají možnost publikovat v časopise .týždeň, získat v praxi cenné zkušenosti, které nenajdou v žádných učebnicích, naučí se prakticky tvořit časopis, získají dočasný novinářský průkaz, absolvují deset inspirativních přednášek vedených profesionálními novináři. Účastníci získají certifikát o absolvování kurzu.

Máte-li zájem, napište motivační dopis spolu s krátkou ukázkou své práce na mail: marketing@tyzden.sk.

Blog

Není to jen ledajaká letní škola, ale zážitek na celý život

Už odmalička jsem toužila psát a se slovy mi to docela šlo, proto jsem se rozhodla jet na LŽŠ, kde s…

Publikováno 24. 4. 2024

Celý článek