AktualityNovinář Jan Ziegler na letní škole

18. květen 2018

Novinář Jan Ziegler na letní škole

Jan Ziegler bude moderovat debatu o zániku Rakousko-Uherska a vzniku Československa.

Jako novinář pracoval od roku 1995 v okresních, krajských i celostátních redakcích Deníků Bohemia, MF DNES a v rádiu Brno jako redaktor.

Od roku 2006 žije v Českých Budějovicích a věnuje se PR. Má rád historii i jižní Čechy. Je rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Ve svém blogu na www.idnes.cz se vyjadřuje k aktuálním událostem, jako je ruská hybridní válka a vše, co s ní souvisí, ale i k těm, které se možná někomu jako aktuální zdá nebudou, přesto jde o postřehy, které mohou inspirovat.

Blog

Léto bez LŽS si už ani neumím představit

Na začátek je asi dobré zmínit, že nejsem typický účastník LŽS. Orientuje se totiž primárně na stude…

Publikováno 2. 5. 2021

Celý článek