AktualityNovinář Jan Ziegler na letní škole

18. květen 2018

Novinář Jan Ziegler na letní škole

Jan Ziegler bude moderovat debatu o zániku Rakousko-Uherska a vzniku Československa.

Jako novinář pracoval od roku 1995 v okresních, krajských i celostátních redakcích Deníků Bohemia, MF DNES a v rádiu Brno jako redaktor.

Od roku 2006 žije v Českých Budějovicích a věnuje se PR. Má rád historii i jižní Čechy. Je rád za rody vladařů z Rožmberka a knížat Schwarzenberských, které mají zásluhu na zvelebení této půvabné krajiny.

Ve svém blogu na www.idnes.cz se vyjadřuje k aktuálním událostem, jako je ruská hybridní válka a vše, co s ní souvisí, ale i k těm, které se možná někomu jako aktuální zdá nebudou, přesto jde o postřehy, které mohou inspirovat.

Blog

Lucie Konečná: Lze se uživit blogováním?

Na internetu najdete tisíce blogů. V dnešní době je založení vlastní internetové stránky tak jednodu…

Publikováno 12. 8. 2019

Celý článek