AktualityO letní školu je zájem, stala se partnerem Konference Prague Media Point

26. srpen 2019

O letní školu je zájem, stala se partnerem Konference Prague Media Point

Šestý ročník konference Prague Media Point se uskuteční ve dnech 5.-7. prosince 2019. Sjedou se na ni novináři, mediální manažeři, akademici, aktivisté a mnoho dalších, kteří v médiích pracují nebo se jimi zabývají.  

Letos je jejím tématem What's Working neboli Co funguje. Představí se na ní přístupy, projekty a metody, které mají nějaký dopad a mají potenciál pro adaptaci nebo replikaci.

Mezi potvrzenými speakry jsou Alexandra Borchardt, Director of Leadership Programmes, Reuters Institute for the Study of Journalism, Univerzita v Oxfordu; Pierre Romera, Chief Technology Officer, International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ), Emily Kasriel, Head of Editorial Partnerships, BBC Worldservice Group, Mark Rice-Oxley, Head of Special Projects, The Guardian a další. 

Více informací o zaslání příspěvků do konference naleznete zde

„Na Prague Media Point by měli zavítat všichni, kdo se zabývají médii v tomto regionu,“ řekl o minulém ročníku konference Patrick Leusch, vedoucí evropských záležitostí pro Deutsche Welle.

Partneři a podporovatelé konference: 
Mezinárodní visegradský fond; Česko-německý fond budoucnosti; Deutsche Welle; ČTK České noviny; Global Cooperation Initiative; Heinrich-Böll-Stiftung Prague; Institut komunikačních studií a žurnalistiky, FSV UK; Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU; Magistrát hl.m. Prahy;  Ministerstvo kultury ČR; Norské velvyslanectví v Praze; Project Syndicate; Rakouské kulturní fórum v Praze; Unie vydavatelů; Syndikát novinářů ČR; Švýcarské velvyslanectví v Praze; European Journalism Observatory; Krytyka Polityczna; Studia nových médií FFUK; Letní žurnalistická škola Karla Havlíčka Borovského. 

Konferenci organizují 
Transitions a KEYNOTE

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek