AktualityPoslední přípravy před šestnáctým ročníkem letní školy

9. srpen 2020

V neděli 16. srpna se do Havlíčkova Brodu sjede na pět desítek mladých lidí z Česka a Slovenska na šestnáctý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2020. Chybí kvůli koronakrizi zájemci z Ukrajiny, kteří nemohli přijet, a Rakouska, kteří svou účast o rok odložili.

Pro účastníky je v Havlíčkově Brodě vše připravené, aby se týden mohli intenzivně věnovat jak teoretickým, tak praktickým aktivitám v šesti skupinách (Tisk, Nová média, Televize, Rádio, PR a marketing a Foto).

Vedle toho se budou moct účastníci setkat od pondělí 17. do pátku 21. srpna s hosty z Česka, Slovenska, Německa a Skotska v debatách a na přednáškách, které pořadatelé připravili na odpoledne a večer do klubu Oko na Smetanově náměstí.

Program debata přednášek je volně zdarma přístupný veřejnosti.
Kapacita je omezená.

Program letní školy 2020

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek