AktualityPoslední přípravy před šestnáctým ročníkem letní školy

9. srpen 2020

V neděli 16. srpna se do Havlíčkova Brodu sjede na pět desítek mladých lidí z Česka a Slovenska na šestnáctý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2020. Chybí kvůli koronakrizi zájemci z Ukrajiny, kteří nemohli přijet, a Rakouska, kteří svou účast o rok odložili.

Pro účastníky je v Havlíčkově Brodě vše připravené, aby se týden mohli intenzivně věnovat jak teoretickým, tak praktickým aktivitám v šesti skupinách (Tisk, Nová média, Televize, Rádio, PR a marketing a Foto).

Vedle toho se budou moct účastníci setkat od pondělí 17. do pátku 21. srpna s hosty z Česka, Slovenska, Německa a Skotska v debatách a na přednáškách, které pořadatelé připravili na odpoledne a večer do klubu Oko na Smetanově náměstí.

Program debata přednášek je volně zdarma přístupný veřejnosti.
Kapacita je omezená.

Program letní školy 2020

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek