AktualityPrague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

5. září 2019

Prague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

Pořadatelé mezinárodní interdisciplinární konference Prague Media Point, která se koná ve dnech 5.-7. prosince 2019 v Praze, nabízejí účastníkům uplynulých patnácti ročníků letní žurnalistické školy možnost účasti na konferenci za výhodnějších podmínek.

Letošním tématem této konference pro novináře, odborníky z médií, akademiky i aktivisty je What’s Working. Dozvíte se o projektech a přístupech, které mají konkrétní dopad a potenciál pro adaptaci. Uslyšíte speakry z BBC, The Guardian, Bellingcat, Deutsche Welle, International Consortium for Investigative Journalists i mnoho dalších.

Díky naší spolupráci s konferencí můžete získat slevu 20 % ze vstupného, pokud použijete kód lzsPMP2019.

Více o konferenci naleznete na webu: www.praguemediapoint.com #PragueMediaPoint #WhatsWorking

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek