AktualityPrague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

5. září 2019

Prague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

Pořadatelé mezinárodní interdisciplinární konference Prague Media Point, která se koná ve dnech 5.-7. prosince 2019 v Praze, nabízejí účastníkům uplynulých patnácti ročníků letní žurnalistické školy možnost účasti na konferenci za výhodnějších podmínek.

Letošním tématem této konference pro novináře, odborníky z médií, akademiky i aktivisty je What’s Working. Dozvíte se o projektech a přístupech, které mají konkrétní dopad a potenciál pro adaptaci. Uslyšíte speakry z BBC, The Guardian, Bellingcat, Deutsche Welle, International Consortium for Investigative Journalists i mnoho dalších.

Díky naší spolupráci s konferencí můžete získat slevu 20 % ze vstupného, pokud použijete kód lzsPMP2019.

Více o konferenci naleznete na webu: www.praguemediapoint.com #PragueMediaPoint #WhatsWorking

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek