AktualityPrague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

5. září 2019

Prague Media Point přichází s nabídkou pro absolventy letní školy

Pořadatelé mezinárodní interdisciplinární konference Prague Media Point, která se koná ve dnech 5.-7. prosince 2019 v Praze, nabízejí účastníkům uplynulých patnácti ročníků letní žurnalistické školy možnost účasti na konferenci za výhodnějších podmínek.

Letošním tématem této konference pro novináře, odborníky z médií, akademiky i aktivisty je What’s Working. Dozvíte se o projektech a přístupech, které mají konkrétní dopad a potenciál pro adaptaci. Uslyšíte speakry z BBC, The Guardian, Bellingcat, Deutsche Welle, International Consortium for Investigative Journalists i mnoho dalších.

Díky naší spolupráci s konferencí můžete získat slevu 20 % ze vstupného, pokud použijete kód lzsPMP2019.

Více o konferenci naleznete na webu: www.praguemediapoint.com #PragueMediaPoint #WhatsWorking

Blog

LŽŠ aneb tak trochu jiná letní škola

Popadnu batoh s fotovýbavou, tašku s oblečením, rozloučím se s rodinou a na tři dny vyrážím za novým…

Publikováno 28. 9. 2020

Celý článek