AktualityProfíci z médií a marketingu se připravují na další ročník

27. květen 2023

Profíci z médií a marketingu se připravují na další ročník

19. ročník klepe na dveře. Každý rok se do Havlíčkova Brodu o letních prázdninách sjíždějí studenti z České republiky, Slovenska i Ukrajiny a dalších zemí na intenzivní týdenní Letní žurnalistickou školu. Na ní je povedou profesionálové z různých oborů a nabídnou jim setkání s významnými osobnostmi novinářské, marketingové i společenské scény.

Za studenty přijede youtuber a influencer Kovy, který se na své youtubovém kanále věnuje politice, sociálním sítím a dalším tématům, která aktuálně rezonují. Z České televize dorazí moderátorka Barbora Kroužková, z Deníku N redaktorka Renáta Kalenská. O podcastech, jak se tvoří obsahově i technicky, bude se studenty mluvit jejich tvůrce Vojtěch Koval a dvojice novinářů Lucie Stuchlíková a Václav Dolejší, která každý týden připravuje pro Seznam Zprávy podcast zaměřený na zákulisí české politiky nazvaný Vlevo dole.

Večerní debaty se budou točit kolem důležitých témat, jako jsou média, historie, budoucnost a evropské otázky. Besedovat na téma Česko-Slovensko-Polsko přijede Milan Kňažko, o budoucnosti Ruska se sjedou na panelu Jaroslav Šimov, Sergej Medvědev a Libor Dvořák. Oslavíme také 100 let Českého rozhlasu s Janem Pokorným a jeho hosty.

Chcete pracovat v médiích? Umět napsat článek, vytvořit reels na sociální sítě, fotit, vymýšlet kampaně, stříhat zvuky či moderovat?

Přijeďte 13. – 19. srpna na Letní žurnalistickou školu do Havlíčkova Brodu.

Stačí se přihlásit.

Blog

Není to jen ledajaká letní škola, ale zážitek na celý život

Už odmalička jsem toužila psát a se slovy mi to docela šlo, proto jsem se rozhodla jet na LŽŠ, kde s…

Publikováno 24. 4. 2024

Celý článek