AktualityProgram Letní žurnalistické školy KHB 2018 je kompletní

7. srpen 2018

Program Letní žurnalistické školy KHB 2018 je kompletní

Na začátku srpna vyvrcholily přípravy programu Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2018. Ty začínají vždy už předchozí rok, někdy i několik let dopředu, přesto se nepodaří vždy dosáhnout na všechny vytipované hosty a výsledek je pokaždé kompromis mezi ideálem a skutečností. 

Debaty a přednášky pro veřejnost letos odstartuje v pondělí 20. srpna v 15.30 v divadelním sále AZ Centra Havlíčkův Brod spisovatel Michal Viewegh a zakončí v pátek od 19.00 na stejném místě novinář Jidřich Šídlo, který přijíždí do Brodu pro druhé, tentokrát nikoli v roli moderátora, ale hlavního hosta večera. Mezitím čekají na zá jemce ka ždý den zdarma dvě debaty či přednášky od 15.30 a 19.00, které nabídnou souvislosti mezi historií, současností a budoucností témat spojených se střední nebo celou Evropou.

 

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek