AktualityProgram šestnáctého ročníku letní školy možná dozná změn

15. duben 2020

Program šestnáctého ročníku letní školy možná dozná změn

Současná situace zatím nedovoluje naplno potvrdit program letošního ročníku letní školy, přesto nadále počítáme se zahraničními hosty. Pokud by nemohli být přímo na místě, pokusíme se s nimi spojit na dálku.

To by se týkalo nejen debaty o temných fázích v historii střední Evropy, jejímž hostem by měl být německý novinář a politik Bernd Posselt, ale také debata o brexitu a jeho středoevropských souvislostech, které by se měl zúčastnit skotský historik David Green. Společně s ním by měli v Havlíčkově Brodě diskutovat Radek Špicar, (úvodní foto) současný viceprezident Svazu průmyslu a dopravy pro hospodářskou politiku a ředitel Aspen Institute Prague, který se dlouhodobě věnuje ekonomické diplomacii, společenské odpovědnosti podniků, kulturnímu průmyslu a přínosů think-tanků a NGOs. 
Druhým českým debatérem by měl být Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, který v minulosti pracoval jak pro českou vládu, tak byl také expertem Světové banky.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek