AktualityTřicet let po rozpadu sovětského impéria

10. srpen 2021

Třicet let po rozpadu sovětského impéria

Ve středa 18. srpna se uskuteční od 19.00 v klubu Oko v Havlíčkově Brodě Večer s Aktuálně.cz nazvaný Střední a východní Evropa po třiceti letech od rozpadu SSSR. Martin Novák, novinář Hospodářských novin a Aktuálně.cz, si na Vysočinu pozval Siarheje Šupu, novináře z Rádia Svobodná Evropa a novináře Andreje Ramašeuského.

Všichni tři velmi dobře znají jak situaci v zemích střední Evropy a Pobaltí, které se vydaly cestou pluralitní demokracie se všemi vadami na kráse, jež ji v nedávné minulosti a v současnosti doprovázely a doprovázejí, tak také na Ukrajině, zmítané válkou s Ruskem, ale i v Bělorusku a samotném Rusku.
Debata se vedle historie a současnosti zaměří také na další možný vývoj v regionu střední a východní Evropy.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek