AktualityV jaké kondici přežilo české školství pandemii?

11. srpen 2021

V jaké kondici přežilo české školství pandemii?

Otázku o situaci českého školství, možnostech a výzvách pro něj budou debatovat ve čtvrtek 19. srpna od 19.00 v klubu Oko v Havlíčkově Brodě redaktorky Deniku N Adéla Skoupá a Markéta Boubínová a dva experti, Olga Kučerová a Václav Korbel. Diskuzi moderuje Jana Ustohalová z Deníku N.

Václav Korbel je ekonom, který působí ve společnosti PAQ Research sociologa Daniela Prokopa. Věnuje se analytickým projektům hlavně v oblasti vzdělávání či sociálních problémů. Příležitostně působí jako analytik na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Olga Kučerová je psycholožka a speciální pedagožka, která působí na Pedagogické fakultě UK, kde se věnuje výzkumu a výuce pedagogicko-psychologického poradenství a pedagogické a školní psychologie. Zároveň působí jako školní psycholožka na základní škole a v Akademické poradně PedF UK.

Adéla Skoupá, Markéta Boubínová a Jana Ustohalová se ve své reportérské práci v Deníku N dlouhodobě zaměřují na témata spojená se vzděláváním a situací v českém školství.

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek