AktualityV práci s grafickým designem studenty LŽŠ 2018 vzdělá David Svoboda

17. srpen 2018

V práci s grafickým designem studenty LŽŠ 2018 vzdělá David Svoboda

Více než dvacet let zkušeností s prezentacemi a prezentováním vůbec. Jedenáct let života ve Velké Británii, před rokem pak návrat zpátky do České republiky. Účastníky letošní novinářské školy čeká ve středu 22. srpna workshop s lektorem grafického designu Davidem Svobodou.

“Pomáhám lidem zlepšit jejich komunikaci, ať už verbální nebo vizuální.” Tak David Svoboda charakterizuje svoji práci s tím, že lektorství se po působení převážně v korporátech věnuje profesionálně poslední tři roky. A protože komunikace je základním nástrojem novináře, bude David Svoboda jedním z letošních hostů dopoledního programu naší letní žurnalistické školy – konkrétně ve skupinách PR & Marketing a Nová média.

Členové těchto skupin absolvují praktický workshop, při němž si osvojí tipy z grafického designu, aniž by museli být školení v grafice, takovým způsobem, aby si grafiku zamilovali a začali ji ku vlastní radosti sami tvořit.

Více o Davidu Svobodovi a jeho kurzech si můžete přečíst na www.svobodavid.com.

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek