AktualityV práci s grafickým designem studenty LŽŠ 2018 vzdělá David Svoboda

17. srpen 2018

V práci s grafickým designem studenty LŽŠ 2018 vzdělá David Svoboda

Více než dvacet let zkušeností s prezentacemi a prezentováním vůbec. Jedenáct let života ve Velké Británii, před rokem pak návrat zpátky do České republiky. Účastníky letošní novinářské školy čeká ve středu 22. srpna workshop s lektorem grafického designu Davidem Svobodou.

“Pomáhám lidem zlepšit jejich komunikaci, ať už verbální nebo vizuální.” Tak David Svoboda charakterizuje svoji práci s tím, že lektorství se po působení převážně v korporátech věnuje profesionálně poslední tři roky. A protože komunikace je základním nástrojem novináře, bude David Svoboda jedním z letošních hostů dopoledního programu naší letní žurnalistické školy – konkrétně ve skupinách PR & Marketing a Nová média.

Členové těchto skupin absolvují praktický workshop, při němž si osvojí tipy z grafického designu, aniž by museli být školení v grafice, takovým způsobem, aby si grafiku zamilovali a začali ji ku vlastní radosti sami tvořit.

Více o Davidu Svobodovi a jeho kurzech si můžete přečíst na www.svobodavid.com.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek