AktualityVečer s Václavem Havlem na letní škole

25. únor 2016

Večer s Václavem Havlem na letní škole

Prvními známými hosty dvanáctého pokračování letní školy v Brodě jsou Michael Žantovský, ředitel Knihovny Václava Havla, Aleksander Kaczorowski, polský bohemista a autor knihy o Václavu Havlovi, a slovenský novinář Štefan Hríb, šéfredaktor týdeníku Týždeň.

Společně se ve středu 17. srpna od 19.00 zamyslí nad rolí Václava Havla nejen pro Československo a Českou republiku, ale pro celou střední Evropu. Večer s Václavem Havlem se koná při příležitosti nedožitých osmdesátých narozenin bývalého československého a českého prezidenta a deseti let od jeho návštěvy na letní škole v Brodě.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek