AktualityVečer s Václavem Havlem na letní škole

25. únor 2016

Večer s Václavem Havlem na letní škole

Prvními známými hosty dvanáctého pokračování letní školy v Brodě jsou Michael Žantovský, ředitel Knihovny Václava Havla, Aleksander Kaczorowski, polský bohemista a autor knihy o Václavu Havlovi, a slovenský novinář Štefan Hríb, šéfredaktor týdeníku Týždeň.

Společně se ve středu 17. srpna od 19.00 zamyslí nad rolí Václava Havla nejen pro Československo a Českou republiku, ale pro celou střední Evropu. Večer s Václavem Havlem se koná při příležitosti nedožitých osmdesátých narozenin bývalého československého a českého prezidenta a deseti let od jeho návštěvy na letní škole v Brodě.

Blog

Tomáš Polanský: Skúsenosť, ktorú každému odporúčam

Minulý rok moje spolužiačky zdieľali na sociálnych sieťach ponuku zúčastniť sa na letnej žurnalistic…

Publikováno 19. 5. 2019

Celý článek