AktualityVečer s Václavem Havlem na letní škole

25. únor 2016

Večer s Václavem Havlem na letní škole

Prvními známými hosty dvanáctého pokračování letní školy v Brodě jsou Michael Žantovský, ředitel Knihovny Václava Havla, Aleksander Kaczorowski, polský bohemista a autor knihy o Václavu Havlovi, a slovenský novinář Štefan Hríb, šéfredaktor týdeníku Týždeň.

Společně se ve středu 17. srpna od 19.00 zamyslí nad rolí Václava Havla nejen pro Československo a Českou republiku, ale pro celou střední Evropu. Večer s Václavem Havlem se koná při příležitosti nedožitých osmdesátých narozenin bývalého československého a českého prezidenta a deseti let od jeho návštěvy na letní škole v Brodě.

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek