AktualityVoliči a jejich politici aneb Zasloužíme si takové politiky

5. srpen 2021

Voliči a jejich politici aneb Zasloužíme si takové politiky

Večer s Českou televizí nabídne v pondělí 16. srpna od 19.00 v klubu Oko v Havlíčkově Brodě diskusi nazvanou Zaslouží si voliči své politiky? Současná evropská společnost v době postcovidové.

Krátce před volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se nad vztahem voličů a politiků a nad stavem politické a voličské scény v průběhu covidové epidemie zamyslí Jiří Přibáň, právník a sociolog, který už dlouhá desetiletí působí na Univerzitě v Cardiffu, politoložka Dagmar Rychnovská, která působí na Univerzitě v Sussexu, a irský sociolog Pat Lyons, který v současnosti pracuji v akademii věd ČR. Debatu moderuje Marek Wollner, šéfredaktor reportážní publicistiky a moderátor pořadu Reportéři ČT, který na letní škole debatoval v roce 2016 s politickým geografem Michaelem Romancovem - viz úvodní foto.

Blog

Z absolventů novináři pražských redakcí – Eliška Nová a Lukáš Kubát. Jsou kolegové, přátelé a přijedou znovu na Letní žurnalistickou školu

Ve druhém Clubhouse LŽŠtalku si členky našeho organizačního týmu Lucie Pátková a Eva Fruhwirtová pov…

Publikováno 8. 7. 2021

Celý článek