AktualityVoliči a jejich politici aneb Zasloužíme si takové politiky

5. srpen 2021

Voliči a jejich politici aneb Zasloužíme si takové politiky

Večer s Českou televizí nabídne v pondělí 16. srpna od 19.00 v klubu Oko v Havlíčkově Brodě diskusi nazvanou Zaslouží si voliči své politiky? Současná evropská společnost v době postcovidové.

Krátce před volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se nad vztahem voličů a politiků a nad stavem politické a voličské scény v průběhu covidové epidemie zamyslí Jiří Přibáň, právník a sociolog, který už dlouhá desetiletí působí na Univerzitě v Cardiffu, politoložka Dagmar Rychnovská, která působí na Univerzitě v Sussexu, a irský sociolog Pat Lyons, který v současnosti pracuji v akademii věd ČR. Debatu moderuje Marek Wollner, šéfredaktor reportážní publicistiky a moderátor pořadu Reportéři ČT, který na letní škole debatoval v roce 2016 s politickým geografem Michaelem Romancovem - viz úvodní foto.

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek