AktualityVzdělání všechny smutky zahání aneb kde si zkrátit volnou chvíli před dalším ročníkem LŽŠ

15. leden 2023

Vzdělání všechny smutky zahání aneb kde si zkrátit volnou chvíli před dalším ročníkem LŽŠ

Srpen i další ročník Letní žurnalistické školy je zatím daleko, to ale neznamená, že se nedá vzdělávat jinde. The Fund for American Studies (TFAS) pořádá v červenci dva vzdělávací programy, kterých se studenti žurnalistiky či mezinárodních vztahů mohou účastnit. 

Srpen i další ročník Letní žurnalistické školy je zatím daleko, to ale neznamená, že se nedá vzdělávat jinde. The Fund for American Studies (TFAS) pořádá v červenci dva vzdělávací programy, kterých se studenti žurnalistiky či mezinárodních vztahů mohou účastnit. 

První z nich se koná v Praze od 8. do 29. července. TFAS program cílí na mladé lídry, kteří se během tří týdnů mohou vzdělat v otázkách demokratických principů, systému volného trhu a řešení konfliktů. Více informací najdete v odkazu: https://www.tfasinternational.org/admissions/  

Další možnost, jak si procvičit jazyk a přiučit se něco z žurnalistky, bude také v červenci. TFAS druhý program pořádá ve spolupráci s European Journalism Institute. Co na něm studenty čeká? Workshopy, na kterých se zdokonalí v informování o tématech jako je náboženství, etika a svoboda. Akce se uskuteční od 15. do 22. července v Praze. Více info najdete také v na odkazu: https://www.tfasinternational.org/program/european-journalism-institute/ 

Přihlášky na oba programy jsou otevřené až do poloviny února. 

Blog

Není to jen ledajaká letní škola, ale zážitek na celý život

Už odmalička jsem toužila psát a se slovy mi to docela šlo, proto jsem se rozhodla jet na LŽŠ, kde s…

Publikováno 24. 4. 2024

Celý článek