AktualityWorkshop o marketingu na sociálních sítích přivezou profesionálky z We Are Signature

6. srpen 2019

Workshop o marketingu na sociálních sítích přivezou profesionálky z We Are Signature

Svět marketingu na sociálních sítích není jenom o hezkých obrázcích. Studenty letošní Letní žurnalistické školy o tom přijedou přesvědčit Tereza Čencová a Kristýna Szkanderová, které mají z oblasti marketingu na sociálních sítích bohaté zkušenosti. Jejich workshop s název Využijte potenciál marketingu na sociálních sítích naplno! přinese řadu praktických tipů, trendů, novinek i vychytávek. A navíc si tyto zkušené markeťačky z agentury We Are Signature pro naše studenty připravily překvapení!

"V první části workshopu se zaměříme na teoretické věci, které by měl každý, kdo chce marketing na sociálních sítích ovládat, znát. Představíme si základní princip fungování, uživatele i jejich chování. Dále se zaměříme na aktuální trendy, tipy a triky. Ukážeme si aplikace, které by v telefonu rozhodně neměly chybět a nezapomeneme ani na formáty obsahu, které sociální sítě nabízí," přibližuje Kristýna Szkanderová.

Druhá část workshopu bude více praktická. "Zaměříme se na tvorbu strategie, nalezení cílové skupiny, plánování a tvorbu obsahu. Pro inspiraci si také ukážeme povedené kampaně z domova i ze světa," doplňuje Kristýna.


Informace o lektorkách:


Tereza Čencová: "V oblasti sociálních sítí působím více než 6 let a to jak na klientské straně, tak i na straně agentury či na volné noze. Práce v téhle oblasti mě stále neuvěřitelně naplňuje, ráda sleduji žhavé novinky a trendy, zkouším je v praxi a poté je předávám na školeních dál. Mám za sebou desítky úspěšných školení a předávání znalostí dál je věc, která mě poslední dobou baví nejvíc. Proto se nemůžu dočkat, až se osobně potkáme na jednom z našich workshopů."

Kristýna Szkanderová: "Za více než 6 let nasbíraných zkušeností v rámci redakce a PR univerzitního časopisu, agenturního prostředí i freelancingu mohu tvrdit, že na sociálních sítích jsem jak ryba ve vodě. Baví mě vytvářet obsah, sledovat novinky a trendy, ale předávání tipů a zkušeností na různých školeních a workshopech mě opravdu naplňuje. Moc ráda sleduju to nadšení, zapálení a progres všech účastníků našich školení. Mimo jiné jsem také ambasadorka komunity #holkyzmarketingu pro Moravskoslezský kraj."

Tereza a Kristýna si pro účastníky workshopu přichystaly něco navíc: soutěž v podobě kreativního úkolu. Ty nejlepší a nejoriginálnější čeká zviditelnění na sociálních sítích a jeden výherce získá jako odměnu účast na některém z podzimních workshopů pořádaných agenturou We Are Signature.

Více o marketingové agentuře We Are Signature najdete na sociálních sítích:

Instagram

Facebook

LinkedIn

Blog

Letní žurnalistická škola je galerie nejen světa médií

Zajímá vás zákulisí médií? Chcete si vyzkoušet, jaké to je být novinářem? Chcete natáčet, fotit nebo…

Publikováno 1. 12. 2023

Celý článek