AktualityVolná místa hlásí skupiny Foto, Nová média a PR a marketing

7. červen 2023

Volná místa hlásí skupiny Foto, Nová média a PR a marketing

Pohlídejte si svoje místečko na Letní žurnalistické škole. Pokud chcete přijet na nabitý týden plný workshopů a besed, hlásit se můžete ještě do skupin s názvem Foto, Nová média a PR a marketing. Nezmeškejte svoji šanci!

V týdnu od 13. do 19. srpna 2023 se uskuteční 19. ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského v Havlíčkově Brodě. Po celý týden budou přihlášení studenti pracovat pod vedením profíků z médií a marketingu. Chcete poznat, jaké to je být fotografem, spravovat sociální sítě, věnovat se online aktivitám, připravovat marketingovou strategii, napsat tiskovou zprávu či vytvářet kampaně pro klienty? Máte poslední možnost se přihlásit do jedné ze tří skupin, kde zbývá ještě volno. Kapacita skupin Tisk, TV a Rádio je totiž už naplněná.

Budeme se na všechny těšit ve svých skupinách při workshopech a odpoledne při veřejných přednáškách, kam dorazí známé osobnosti mediálního světa!

Přihlaste se tady.

Blog

Není to jen ledajaká letní škola, ale zážitek na celý život

Už odmalička jsem toužila psát a se slovy mi to docela šlo, proto jsem se rozhodla jet na LŽŠ, kde s…

Publikováno 24. 4. 2024

Celý článek